Srpen 2010

Aloha

29. srpna 2010 v 11:31 | Juliiy
Ahojda decka! Jak je? mě dobře sice je mi trochu smutno z toho že je konec prázdnin ale co se dá dělat ty jo už ve středu do školy to je děsnýýý!!!Ale přiměřeně už se těšim na kámošky a tak..Blog de dobře a bacha teď mam zase haldy tak bacha na mě :D a co vy jak to všechno de?

Mega dávka RADY PRO SCENE

27. srpna 2010 v 14:50 | Juliiy
Mám pro vás článek který potěší hlavně začátečnice ve scene stylu. :)

ÚVODEM:
Někdo říká, že scene je pro namyšlený a rozmazlený barbínky.PLETOU SE! Scene holky jsou veselé, sebevědomé a rády se baví!NArozdíl od nudného a ohraného ema!Extravagantním stylem oblečení vyjadřují svůj životní postoj:toleranci a prátelskost.Tak dem na to:

Scene-VLASY:

Nejčastěji se nosí rovné, vyžehlené žehličkou, nebo gelem upravené do pramínnků a vzadu natupírované.Na barvě nezáleží ale často je sladěná s oblečením pomocí tenkých barevných proužků, které si můžeš nechat udělat u kadeřnice nebo plostě použít řasenky na vlasy.


Scene-MAKE-UP

To je jasné!Černé oční linky a výrazné oční stíny.Pleť by měla být světlejších odstínů a na tvářích mírný nádech žůžové.Rtěnka muže ale spíš nemusí být a když už tak veselé barvičky a ne tmavé jako u ema!Scene-OBLEČENÍ

Tričko s bláznivým potiskem-komixovou postavičkou, zvířátkem nebo logem kapely doplní krátká sukně s legínami, punčocháče nebo případně džíny těsně na tělo.U scene jsou důležité doplňky.Obojky, mašle, náramky, řetízky, korále, masivní naušnice, čelenky, šátky a další vylomeniny :)

Scene-OTHER

Scene holky milují Hello Kitty a proto by to v tvém pokoji mělo být obloženo kočičkami HK.Pamatuj že scene bere hlavně veselé a jasné barvy a ne jak na pohřeb!


TAK DOUFÁM ŽE TO ASPOŇ TROCHU POMŮŽE :)

Playlist

26. srpna 2010 v 21:28 | Juliiy
1. signální-Chinaski

Dont Forget-Demi LovatoActual

26. srpna 2010 v 21:14 | Juliiy
Rady pro scene

Affs

26. srpna 2010 v 21:09 | Juliiy
PrinceSskaa
Klariska
Nataša
Maki a Jullli

Icon

26. srpna 2010 v 15:48 | Juliiy

Navigation

26. srpna 2010 v 15:42 | Juliiy
Stars
Movies
Videos
Pictures
My Graphic
Ceny
Soutěžě
Tutorials

Rekonstrukce!

26. srpna 2010 v 12:15 | Juliiy
Hojky lidičky! =) udělám rekonstrukci blogu tak se nelekněte když to otevřete a bude tu totální brajgl =D!

Změna Dessu

15. srpna 2010 v 8:48 | Juliiy
Hned po ránu plo wás mám zprávu!Budu předělávat dess ale na tomhle kompi není photofitr takže to možná chvíli potrvá než ho stáhnu . dess bude tentokrát na téma životní motta....=)

The best camp!

14. srpna 2010 v 17:31 | Juliiy
Ahojky před chvílí sem se vrátila y tábora a musim říct že to bylo to nej z celých prázek!!=) A víte jaká hra je best 4ewer?brembál!!!!BEST GAME!!!škoda že se prázky chílí ke kocnci =((ale byli to nejlepčí prázky na světě!:-Da co vy?jak si užíváte prázky?