Květen 2010

1.díl blogpříběhu:BLIK A ŽIVOT JE JINAK!

31. května 2010 v 17:14 | Juliiy

1.díl:"No přece v Živé zemi"!


Ahoj já jsem Amy a je mi dvacetpět!Budu wám vyprávět příhodu z dne tedy spíš noci mých 16tých narozenin!Stala se mi divná věc ze které jsem se psychicky zhroutila a do 18ti jsem byla jako omámená!nebylo to skutečné ale přece to bylo ta živé a tak realistické!Pamatuju si že jsem usnula u sebe v pokoji v ruce jsem měla plyšového medvěda a na sobě jenom pyžamo!Najednou jsem se ocitla v jakémsi lese!Bylo tam šero a mlha, nikde nikdo, zima a já jenom v pyžamu a s plyšákem!Asi deset minut sem stála a zírala okolo, byla jsem jako přibitá k zemi!Pak jsem uviděla asi 20 metrů ode mě něco zářit!Běžela sem ale bála jsem se.Když jsem byla blíž stál tam vysoký chlap se svaly a blonďatými vlasy!Na očích měl ochrané brýle a v ruce pilu kterou řezal nějaké železo!Kloktavě jsem se zeptala kde to jako jsem a on nic neřekl místo toho přisloupil k oknu polorozpadlé chatky porostlé mechem a pavučinami a zapískal.Z chatky vyšla stará babka v šatech asi tak z pravěku, zamotanými vlasy a v ruce s dlouhými černými nehty svírala pevně skleněnou kouli.Začala něco mumlat a přistoupila ke mě!Pak se mě zeptala co potřebuji!Já se jí zeptala že jsem tu náhodou a ani nevík kde to jsem!Ona mi vysvětlila že jsem v Živé zemi.Nerozuměla jsem!Vysvětlila mi že je to tu nebezpečné a že les a celá země straží pasti!zeptala jsem se co mám jako dělat a ona řekla...

ÚVOD PŘÍBĚHU:BLIK A ŽIVOT JE JINAK!

31. května 2010 v 16:02 | Juliiy
Takže jak určitě víte tak skončila Klára a začíná příběh Blik a život je jinak!Říkám příběh pač to není román ani horor ani akční je to pstě všechno dohromady!
Trochu wám přiblížim:bude to o snu jedné holky Amy!V tom snu se dostává do hororových ale i romantických a akčních situací!
zanedlouho můžete čekat 1.díl!:D

Miley:Prezentuje svoje new album v Madridu!

31. května 2010 v 15:42 | Juliiy
Miley presentuje svoje album Cant be Tamed!

Miley:Billboard Magazine!

30. května 2010 v 11:14 | Juliiy
Miley se objevila v Billboard magazínu.Ta fotka na titulní stránce je skvělá:)

imagebam.com

free image host free image host free image host free image host free image host

Ikonka k dessu Cat!

30. května 2010 v 11:08 | Juliiy

Testík Hannah Montana/Miley Cyrus

30. května 2010 v 10:23 | Juliiy
1.Jaká párty se nedávno uskutečnila?
 a)párty na oslavu ukončení natáčení filmu The Last Song
 b)párty na oslavu ukončení desky Cant be tamed
 c)párty na oslavu ukončení 1.serie Hanny Montany

2.V kolika letech začla Miley s Hannou?
 a)6 let
 b)15
 c)12

3.Kolik serií má Hannah Montana?
 a)dvě
 b)tři
 c)čtyři

4.V jakém roce vydala Miley album Breakout?
 a)2004
 b)2008
 c)album neexistuje!

5.Na jakém filmu teď Miley maká?
 a)LOL
 b)Hannah Montana:the movie
 c)na žádném

6.O co poprosila Miley všechny rodiče v USA?
 a)aby jí podporovali
 b)aby nedávali svým dětem jméno Miley
 c)aby přispěli na charitu

7.S kým teĎ Miley chodí?
 a)Joe Jonas
 b)Liam ..
 c)Jesee McCartney

8.Mileyna favourite star je:..
 a)Lady Gaga a Hillary Duff
 b)Ewa Farna
 c)Selena Gomezová

Řešení:☺=správná odpověď ☻=špatná odpověď!

1.2.3.4.5.6.7.8.
a)
b)
c)8-6 správných odpovědí:
Wow!Jseš přeborník!V Hanně se vyznáš možná líp než v sobě a to je právě twůj problém!Je hezký že se o někoho tak zajímáš ale měl/a bys pátrat i v sobě a uvědomit si že za dveřmi za tebou čeká tvůj život a když se budeš snažit možná ho budeš mít podobný jako Miley :D

5-3 správné odpovědi:
Jo!vyznáš se!máš ten nej vsledek!Dokážeš se věnovat kámošům ale i Miley!Vyznáš se v sobě ale i v kámoškách a Miley!Moc hezký výsledek!!:D

2-1 správná odpověď:
Tak ty k Hanně nepatříš!Ale alespoň se zajímáš o svůj život a nepleteš se do života celebrit!K tobě by se hodila mluva ze StarStruck :"Gratuluju!stvořili ste celebritu ale zničili ste lidskou duši!!":D

Miley:Premiéra Sex ve městě 2!

30. května 2010 v 9:54 | Juliiy
24.5.2010 se Miley zúčastnila premiéry Sex in the city!jsem moc zvědavá jak v tom filmu bude vypada!Celá akce se konala v NYC!(new york city:D)

Rekord ve článkách!

30. května 2010 v 9:51 | Juliiy
Zdarec děcka =)máme tu rekord ve článcích!S tímto článkém sem na blog přidala za květen celkem 101 článků!!!!WOW!Rekord ve článcích už mám ještě v těch komentíkách!já se polepšila s články vy máte za úkol komenty!:D
rtfh

Miley:Velká sledovanost!

30. května 2010 v 9:48 | Juliiy


 ♥The Last Song si vydělal již 76 193 898 dolarů. Gratulujeme!
 ♥Videoklip Can't Be Tamed shlédlo více než 10 000 000 lidí!!!

Miley:Chystá duety!

30. května 2010 v 9:47 | Juliiy

Objevily se zatím nepotvrzené informace, že Miley chystá duet s Rihannou a Black Eyed Peas. No moc tomu zatím nevěřím ale bylo by to určitě super=)

Miley:Autogramiáda

30. května 2010 v 9:45 | Juliiy


Miley nejenom bude v Portugalsku vystupovat ,ale i bude  mít 30. května v P. autogramiádu!
Teda už se móc těším na fotky:-)

Miley:Live in London!

30. května 2010 v 9:44 | Juliiy

18. Června se na ABC bude vysílat hodinový koncert z Londýna, z Wonder Tour. Program zachycuje záběry, jak Miley vyrostla v očích veřejnosti, jaká je jako umělkyně a odhaluje svůj vývoj rafinovanosti. Celý koncert se shrnut a prodávat se bude 22.června v Deluxe Edition společně s novým albem.

Miley:O wíkendu v Evropě!

30. května 2010 v 9:41 | Juliiy


Nezapoměňte,že Miley 29.5.2010 přiletí k nám do Evropy!A bude:

29.5. - Buenos Aires, Aregentina
29.5-6.6. - Rockin' Rio Madrid
a taky aj na nové paparazzi=)


Miley:Billboard Interwiev 2010

30. května 2010 v 9:38 | Juliiy

Miley Cyrus drží obří "M" na obálce magazínu Billboard. 17tiletá hvězda si popovídala s magazínem o novém videoklipu, seriálu Glee a o neposlouchání popové muziky.....


Na její videoklip Can't Be Tamed: Před tím, než debutoval videoklip řekla Miley pro magazín: ,,Ve videu uvidíte klec, je to opravdu šílené. Mám u sebe 30 tanečníků, hnízdo a strom. Doslovně je to mimo kontrolu. Určitě budu dělat mnohem více věcí, jako je toto."

Na její vlastní hudební vkus: ,,Neposlouchám pop music, což je opravdu divné pro někoho, kdo sám dělá pop music. Když mi bylo 13 tak jsem nemyslela na to, že v 17 to bude pořád "Jsi vyprodaná"! Ale to není, to co to opravdu je. Není to taneční hudba, která je jen tom 'ooh já jsem v klubu a všichni se na mě dívají'. To něco znamená. Já se nesnažím jen sedět a prodávat svá pozlátka a půvab....protože žádný člověk nežije takový život. Mnoho popvých písní je super ale hudba to není."

Na její inspiraci: ,,To jak chci vypadat nebo to co nosím si nikdy neplánuju. Dokonce i v novém videoklipu jsem měla zdravotní péči. Neměli jsme všechnu choreografii vytesanou do kamene protože jsem nechtěla aby to bylo falešné a leštěné. Všechno v životě má přijít přirozeně."

Na seriál Glee: ,,,,Upřímně řečeno, muzikály? To já nemusim," řekla. ,,Co když to je skutečný život, že jsem byla na ulici Rodeo Drive a najednou jsem vyrazila s písničkou o tom, jak moc miluju boty? (smích) To by byly hity na youtube."

Miley:Doesnt like Glee

30. května 2010 v 9:37 | Juliiy

Miley prohlásila, že nechápe popularitu seriálu "Glee". V rozhovoru pro magazín Billboard 17tiletá hvězda přiznala že je to show nerealistická protože je v hudebním formátu.

,,Upřímně řečeno, muzikály? To já nemusim," řekla. ,,Co když to je skutečný život, že jsem byla na ulici Rodeo Drive a najednou jsem vyrazila s písničkou o tom, jak moc miluju boty?"

Cyrus rovněž ukázala, že je velkým fanouškem Lady Gaga. ,,Narozdíl od jiných umělců všechna její hudba znamená pro ni něco osobního."

Titanic:Všechno o něm 2!

29. května 2010 v 18:38 | Juliiy

Ztroskotání

Trasa Titanicu a poloha jeho vraku.
Dne 14. dubna ve 23:39 zpozoroval námořník Frederick Fleet držící hlídku ve vraním hnízdě kru před přídí lodi a informoval o ní můstek ("Iceberg, right ahead!" - "Ledovec přímo před námi!"). Hlášení zaznamenal telefonem šestý důstojník J.P.Moody, načež odpověděl zdvořilostí, která se stala legendou, "Děkuji". První důstojník Murdoch si ledovce všiml prakticky ve stejný moment jako Fleet, avšak dopustil se chyby, když vydal osudový rozkaz: "Docela vlevo! Plnou silou zpět!!"[5][6]
Pokusy s Olympicem ukázaly, že srážku nebylo možno odvrátit. Titanic mohl přežít jen tehdy, pokud by narazil do ledovce přímo, nebo případně kdyby se o led otřel trochu méně důrazně. Přímý náraz by silně zdeformoval příď. Je však pravděpodobné, že by došlo k protržení méně přepážek. Loď, ač silně poškozena, by se udržela na hladině. Lze pochopit, proč první důstojník nehodlal najet s lodí na ledovec, ale jeho pokyn nebyl optimální ani pokud jde o úhybný manévr. Plný zpětný chod šroubů navíc účinek kormidla mírně tlumil. Lepší by bylo ponechat šrouby v plném chodu vpřed, případně dát zpětný chod pouze u levého šroubu - za těchto okolností by Titanic uhnul o kousíček více a "možná" by pak přežil, byť nepochybně těžce poškozen. Takto byl jeho osud zpečetěn.
Parník narazil na kru pravým bokem přídě a ta rozervala jeho trup těsně nad dvojitým dnem v délce 90 metrů několika malými trhlinami, které dohromady měly něco kolem čtyřech čtverečných metrů, což znamenalo, že bylo proraženo prvních 5 vodotěsných komor, respektive 6 (ledovec ještě způsobil 60 cm trhlinu v zásobníku uhlí pro kotelnu č. 5). Jelikož přepážky nebyly vodotěsně napojeny na paluby a paluby samy taktéž nebyly vodotěsné, bylo jasné, co se stane: ztěžklá příď se bude nořit do vody, až se přední komory zaplní a ponoří natolik, že se voda přelije přes hranu vodotěsné přepážky číslo 5 do šesté komory. A pak do sedmé, osmé…
Fotografie ledovce pořízena 15. dubna 1912 poblíž ztroskotání Titanicu. U jeho paty byla nalezena červená barva - důkaz, že se sním nedavno do styku dostala nějaká loď.
V 00:05 kapitán lodi po prohlídce podpalubí a konzultaci s šéfkonstruktérem, který dal lodi hodinu, maximálně hodinu a půl života, nařídil spustit záchranné čluny a o deset minut později vyslal radista Phillips do éteru první signál CQD.[7] Kapitán i Andrews se shodli na tom, že je třeba zabránit panice - loď měla místo ve člunech jen pro zhruba polovinu osob na palubě. Všichni cestující dostali záchranné vesty, ale to mělo jen pramalý význam. V ledové vodě severního Atlantiku mohli netrénovaní lidé přežít tak 5-10 minut a i ti nejodolnější jedinci nemohli podchlazení odolávat déle než dvacet minut.
Osud si s lodí krutě zažertoval. Poblíž Titanicu se nacházela minimálně jedna loď s radiostanicí, která k němu mohla dorazit ještě před potopením - parník Californian kapitána Stanleyho Lorda. Na její palubě však byl pouze jediný radista a ten vypnul aparaturu a šel spát jen několik minut před tím, než Titanic narazil na kru. Volání o pomoc tedy zachytily pouze lodi, které neměly šanci dorazit k místu ztroskotání včas na záchranu lidí, kteří se nevejdou do záchranných člunů. Nejblíže se nacházela loď Carpathia kapitána Arthura A. Rostona. Ten si byl dobře vědom toho, co čeká cestující v ledové vodě a udělal vše proto, aby dorazil co nejdříve, za což si vysloužil jak pochvalu, tak odsudky pro podstoupení přílišného rizika (byť těch bylo podstatně méně), neboť s lodí, jejíž maximální rychlost měla být 14 uzlů, prokličkoval ledovým polem a mezi krami rychlostí minimálně o 3 uzly vyšší.
Noviny The New York Herald píšící o katastrofě Titanicu
Kromě volání o pomoc zde byl ještě jeden aspekt - neznámá loď nacházející se asi 5 mil od Titanicu, patrně stála přes noc v ledovém poli. Nezareagovala však na signály Morseovou lampou ani na signální rakety. Tato loď představuje dodnes záhadu. Během pozdějšího vyšetřování došla britská komise k závěru, že se jednalo o Californian a obvinila kapitána Lorda a jeho důstojníky z hrubého pochybení. Kapitán Lord to odmítal a po celý zbytek života se pokoušel očistit své jméno od odsudku, který mu zničil kariéru.[8]
Odmítal, že by loď, kterou on a jeho důstojníci viděli z můstku, byl Titanic, podle nich se mezi Californianem a Titanicem nacházela třetí loď, kterou viděli oba a která odplula ještě před tím, než se Titanic potopil. Nutno říci, že ačkoliv neexistují přímé důkazy pro jeho obhajobu, lze ji považovat za pravděpodobnější scénář, než byl ten, ke kterému došla vyšetřovací komise. Každopádně ale lze považovat za chybu, že kapitán Lord nenechal vzbudit radistu a nepřikázal mu zjistit, co se v okolí děje.
Potápějící se Titanic, kresba očitého svědka Willyho Stöwera
Spouštění člunů se na Titanicu neobešlo bez potíží - kromě několika technických problémů, které se nakonec podařilo překonat, byly navíc spouštěny na hladinu ne zcela naplněné. To lze přičítat druhému důstojníkovi C.H.Lightollerovi, který vždy považoval kapitánův rozkaz "Ženy a děti první" za zákon a pokud se nablízku nenacházela žena ani dítě, raději člun spustil poloprázdný, než aby do něj nechal nastoupit muže. Předpokládalo se, že budou doplněny ženami z nižších palub, nebo že po potopení lodi sesbírají část trosečníků, ale první naděje se nenaplnila a kapitánův rozkaz zůstat poblíž lodi čluny (ty co jej zaregistrovaly) ignorovaly pro obavu z víru. Pro nedostatek času, výcviku posádky a zvyšující se náklon lodi se nepodařilo včas spustit skládací čluny A a B. Zachránilo se tak 706 cestujících a členů posádky.
Ve 2:05 kapitán Smith osobně navštívil radisty, aby jim oznámil, že již udělali vše, co mohli a nařídil jim opustit kabinu a pokusit se o záchranu. Totéž zopakoval svým důstojníkům a všem členům posádky, které potkal. V ten moment zbývalo Titanicu už jen čtvrt hodiny života. Loď se začala naklánět čím dál rychleji. Posádka se mezitím ve všeobecném zmatku snažila spustit skládací člun, snaha ale byla marná. Člun se nacházel na střechách důstojnických kabin poblíž prvního komína. V tu chvíli bylo naklonění lodi tak velké, že lana držící první komín nevydržela a praskla. Komín bez opory se zřítil do vody, kde s nejvyšší pravděpodobností rozdrtil mimo jiné J.J. Astora. Jeho tělo bylo identifikováno jen díky monogramu na obleku a dle velkého množství peněz v kapsách, jinak bylo téměř úplně rozdrcené a zčernalé od sazí. Od komína se šířila mohutná vlna, která spláchla do vody velkou část obsluhující posádky i onen skládací člun. Na převráceném člunu se zachránilo několik lidí včetně druhého důstojníka Lightollera, mnohem víc jich na člunu přes noc zemřelo.
V lodi se vlivem naklonění začal přesouvat a padat nábytek směrem ke přídi. V konečném důsledku to potápění ještě urychlilo. Loď se nacházela z velké části pod vodou v úhlu kolem třiceti stupňů. Pak nastala v podpalubí série menších výbuchů (pokud to výbuchy byly), načež zhasla světla. Následovala větší exploze, kterou zaregistrovali i zachránění na člunech. Pár sekund poté se loď rozlomila v místě mezi třetím a čtvrtým komínem, kde se nacházelo zadní schodiště první třídy, šachta vedoucí ze strojovny a dilatační spoje a loď tedy byla příčně poněkud méně zpevněná. Příď, nevyvážená zádí a ochromená vahou vody, okamžitě klesla pod hladinu přídí směřijící přímo ke dnu, zatímco odlehčená záď klesla do vody do polohy před potápěním. Dlouho ale nevydržela, protože příď, klesající ke dnu, byla stále připojená k zádi lodním kýlem a táhla ji dolů. Velké množství vzduchu uvnitř lodi zabránilo zádi, aby se potopila okamžitě. Poté, co ji klesající příď dostala do polohy kolmo k hladině, se konečně oddělily. Záď se ještě několik okamžiků vznášela přízračně v temnotě na hladině, z jejích útrob se ozývalo ohlušující skřípění železa. Z lodi vypadávalo do vody pod hladinou v ten moment velké množství trosek. Pak vzuch, který záď "nadnášel", postupně začal unikat (každým průchodem a škvírou, a pravděpodobně také tlak vzduchu nevydržela některá okna) a záď pomalu zajížděla pod hladinu. Ve 2:20 dne 15. dubna 1912 se Titanic definitivně potopil. Hluk ale neutichl, ještě dlouho po potopení se nad hladinou táhla strašlivá symfonie hlasů, které v ledové vodě ztrácely každou vteřinou síly a umíraly.

Titanic:Všechno o něm!

29. května 2010 v 18:36 | Juliiy

R.M.S. Titanic kotvící ve svém doku v Southamptonu.
R.M.S. Titanic kotvící ve svém doku v Southamptonu.
Základní údajeR.M.S. Titanic kotvící ve svém doku v Southamptonu.
Majitel:White Star Line
Domovský přístav:Liverpool
Zahájení stavby:31. března 1909[1]
Spuštěna na vodu:31. května 1911[2]
Uvedena do služby:10. dubna 1912
Panenská plavba:10. dubna 1912
Osud:potopen 15. dubna 1912 po srážce s ledovcem
Poloha vraku:41°43' SŠ 49°56' ZD
Sesterské lodě:RMS Olympic, HMHS Britannic
Technická data
Hrubá prostornost (BRT):46 328 BRT
Výtlak:52 310 tun
Délka:269,1 m
Šířka:28,25 m
Ponor:10,54 m
Pohon:29 parních kotlů
3 lodní šrouby
50 000 hp
Palivo:uhlí
Rychlost:23 uzlů
Dosah:
Posádka:885
RMS (z anglického Royal Mail Steamer) Titanic byl luxusní parník společnosti White Star Line, který ztroskotal během své první plavby v noci ze 14. na 15. dubna roku 1912. Zahynulo 1517 cestujících a členů posádky. Zkáza Titanicu je jednou z nejznámějších námořních katastrof.


Miley:hlášky z Hanny!

29. května 2010 v 18:14 | Juliiy
Jackson: To není fér! Proč se musím vzdát svého pokoje?
Miley: Protože máš plíce mrzáka!

Miley: To ne! Já už nikdy nebudu jako Hannah Montana kvůli obřímu párku!

Robbie Stewart: V takovéhle chvíli ti musím říct to, co jsem vždy říkal tvé matce... Neber mi, zlato, prosím můj dort!

Ashley Dewitt: (ze spaní) Pohni rukou! Nevidím tvé odpovědi!


Miley:Páni, ten kluk rozhodně chyběl když se rozdávaly mozky!

Lili:Jo, a jak se ti to líbí teď!?

u


ŠOK!:Joe a Demi ROZCHOD!

29. května 2010 v 18:09 | Juliiy

Přestože Joe Jonas (20) a Demi Lovato (17) spolu chodili teprve od března, v úterý se objevila oficiální zpráva o jejich rozchodu! Důvod?
Joe už Demi nemiluje! "Demi a já jsme se do sebe zakoukali a snažili se o vztah," tvrdí Joe: "Z mé strany to ale bylo velmi komplikované a neustále jsem měl strach, že přijdu o skvělou kamarádku!"

Proto krátkou lovestory raději ukončil! "Demi byla připravená být se mnou kdykoliv jsem potřeboval, já jsem jí to samé ale nabídnout nemohl! Navždycky bych jí ztratil, a to jsem nechtěl. Proto jsem raději vztah ukončil ve fázi, kdy ještě můžeme být přáteli."

Joeův táta prozradil, že jeho syn přišel v pondělí na návštěvu a o rozchodu se s ním radil: "Pak Demi zavolal a rozešel se s ní po telefonu. Nechtěl vidět, jak pláče."

Podle Demi je to však nesmysl: "Jsou to klepy! Opravdu jsme se rozešli, ale ne po telefonu! Je mi to moc líto, jenže se nedá nic dělat," napsala Disney star na twitteru a vysvětlila další pomluvu, že má v záloze někoho jiného: "S nikým jiným nerandím. Vztah s Joem pro mne znamenal hodně:-("

Miley:Fakta o ní!

29. května 2010 v 18:02 | Juliiy
hl
V seriálu Hannah Montana měla původně hrát Lilly Truscott, kterou nyní hraje Emily Osment.

Její idol je Hillary Duff.

Nikdy nebrala hodiny zpěvu.

Její kamarádky jsou herečky a zpěvačky Brenda Song, Ahley Tisdale a Hillary Duff.

Jejím nejoblíbenějším koníčkem je nakupování.

Je dcerou zpěváka Billyho Raye Cyruse.

Má tři psy. První se jmenuje Loco, protože je to bláznivé. Druhý se jmenuje Juicy, podle značky oblečení. Třetí, její nejnovější pejsek, se jmenuje Minnie Pearl.

Má ráda čínskou kuchyni.